Witamy na nowej stronie OHD

Szanowni Państwo. Z radością dzielimy się z Państwem nową wersją naszej strony internetowej. Mamy nadzieję, że stanie się ona czytelnym źródłem potrzebnych informacji. Wraz ze stroną odświeżyliśmy naszą szatę graficzną i logo. Na nowej stronie znajdą Państwo uporządkowane zakładki, w których informujemy, jakie formy opieki i wsparcia oferujemy chorującym oraz ich bliskim.

Przygotowaliśmy m.in. dział „STREFA PACJENTA”, w którym piszemy o naszym hospicjum, możliwościach wypożyczania sprzętu, funkcjonowaniu Poradni Medycyny Paliatywnej, wsparciu psychologicznym, czy możliwości korzystania z rehabilitacji i pomocy socjalnej.
Na zainteresowanych wolontariatem czeka formularz zgłoszeniowy i informacje o formach współpracy, do których zachęcamy. Ci, którzy szukają informacji o tym, jak nas wesprzeć (finansowo, rzeczowo, duchowo) odsyłamy do zakładki „WESPRZYJ NAS”. O tym, kim są członkowie naszego zespołu, przeczytacie Państwo w zakładce „O NAS” W dziale poświęconym edukacji umieściliśmy informacje i materiały dla szkół oraz dla zainteresowanych konferencjami i spotkaniami.
Chętnie zbieramy też Państwa opinie o współpracy z naszym Hospicjum. Jest na nie miejsce w zakładce „KONTAKT”. Jeśli nie znaleźli Państwo poszukiwanych wiadomości na naszej stronie, prosimy o telefon lub mail, nasz zespół służy pomocą i wsparciem.
Jeszcze przez jakiś czas pozostanie aktywna również stara wersja strony (http://www.hospicjum-domowe.waw.pl).

Dziękujemy, że jesteście Państwo z nami.

Zespół OHD