Życzenia na Boże Narodzenie

Drodzy podopieczni, rodziny podopiecznych, współpracownicy, wolontariusze, sympatycy, dobroczyńcy Ośrodka Hospicjum Domowe!

Zbliża się czas Bożego Narodzenia. Jezus przychodzi na ten świat taki mały, taki kruchy. Już od samego początku życia doświadcza cierpienia, kiedy to nie ma nawet godnego miejsca do narodzin. A jednak chce przyjść do naszych serc, aby dać nam radość i zapewnić, że jest blisko nas, szczególnie w naszym cierpieniu. Tegoroczne święta Bożego Narodzenia są inne od świąt, które znamy. Ograniczone możliwości podróżowania i kontaktów uniemożliwiają nam spotkania w dużym gronie, wizytowanie bliskich, spędzanie czasu z przyjaciółmi. Z drugiej strony dają nam wyjątkową okazję do zatrzymania się, przeżycia tego czasu w ciszy i bez pośpiechu. Umożliwiają też zastanowienie się nad tym, co w życiu i w świętowaniu jest najważniejsze.

Wszystkim Państwu, którzy każdego dnia wspierają nas w hospicyjnej pracy i sprawiają, że nabiera ona głębszego sensu, życzymy zdrowia, niegasnącej radości i odpoczynku od codziennych spraw. Abyście, pomimo dystansu, poczuli prawdziwą bliskość i wewnętrzny pokój. Niech nadchodzący rok 2021 przyniesie nam nową nadzieję, dużo miłości i wytrwałość do podejmowania nowych wyzwań.

W imieniu Zespołu Ośrodka Hospicjum Domowe

Karol Koeber, dyrektor

IMG_20201218_134911