Mamy #hospicjowóz!

Drodzy Przyjaciele OHD!

Przyszedł czas na podsumowanie naszej zbiórki na #hospicjowóz. Akcje rozpoczęliśmy 18 maja br. i zakończyliśmy 17 lipca. Naszym celem było zebranie 40 000 zł na zakup samochodu dostawczego dla OHD. Jak już wiecie, będzie on dla nas wielką pomocą w codziennej pracy. #Hospicjowóz będzie wykorzystywany do transportu zespołów dyżurujących do pacjentów oraz do przewożenia sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego do domów osób chorych.
Dzięki zaangażowaniu pracowników, wolontariuszy, sympatyków naszego hospicjum oraz nadzwyczajnej hojności darczyńców – udało nam się zebrać 141% zakładanej kwoty. To oznacza, że na koncie naszej zbiórki jest obecnie 57 269,50 zł.

W tym miejscu chcielibyśmy szczególnie podziękować osobom i podmiotom, które bezpłatnie zaangażowały się w akcję, ułatwiając nam zebranie środków na samochód. A zatem, dziękujemy:
Kasi Tomasik i jej firmie Unikato – za bezpłatne przygotowanie koncepcji graficznej akcji,
firmom Poligrafus i Copy General – za bezpłatny druk ulotek,
firmie Proformat – za bezpłatne przygotowanie widgetu ze zrzutką na naszej stronie www,
firmie Newspoint – za bezpłatne udostępnienie nam monitoringu mediów poświęconego akcji,
fotografce Kasi Długosz – za bezpłatne przekazanie prac na aukcję charytatywną na allegro,
firmie Ceramiak – za bezpłatne przekazanie ręcznie wykonanych misek na aukcję charytatywną na allegro,
proboszczom parafii i parafianom: św. Andrzeja Boboli z Marek, Chrystusa Króla z Targówka, Matki Bożej z Lourdes z Pragi, Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia ze Stegien – za umożliwienie organizacji kwest,
Pani Burmistrz oraz pracownikom Urzędu Dzielnicy Targówek (szczególnie panu Andrzejowi Dębskiemu) za wspieranie akcji w mediach społecznościowych urzędu i umożliwienie nam kwesty na pikniku w Parku Bródnowskim,
wszystkim mediom, które pozytywnie odpowiedziały na naszą prośbę o publikację informacji o zbiórce,
wolontariuszom i pracownikom, którzy zaangażowali się w kwesty (dziękowaliśmy już w osobnym poście, ale nie zaszkodzi dwa razy). Szczególne podziękowania za olbrzymie zaangażowanie i serce włożone w akcję wędrują do wolontariuszki Iwony Mitros,
– i na koniec – dziękujemy oczywiście naszym wspaniałym darczyńcom, bez których zbiórka nie miałaby szans zakończyć się sukcesem.

Kupiliśmy już #hospicjowóz. Bardzo, bardzo dziękujemy za okazane nam zaufanie! Poniżej kilka slajdów podsumowujących akcję.