Zrób z nami szlachetną paczkę!

Drodzy Państwo, zapraszamy najserdeczniej wszystkich przyjaciół OHD do wspólnego zaangażowania w Szlachetną Paczkę dla potrzebującej rodziny z Tłuszcza.
 
➡️ Jeśli ktoś z Państwa chciałby włączyć się w przygotowanie wspólnej paczki, na dary czekamy do 5 grudnia w biurze OHD.
 
Komu pomagamy?
Państwo Lidia i Grzegorz mieszkają na wsi. Ich córka jest niepełnosprawna intelektualnie w stopniu znacznym. Syn, Bartosz, trzy lata temu został napadnięty i pobity, gdy wracał z pracy do domu. Przeszedł ciężką operację mózgu. Od tamtej pory jest niepełnosprawny w st. umiarkowanym. Dzieci wymagają całodobowej opieki i rehabilitacji. Pół roku temu w wyniku pożaru rodzinie spłonął dom i cały dorobek życia. Z pomocą dobrych ludzi udało im się wybudować mały dom, który jest w trakcie remontu. Rodzina mieszka w słabych warunkach (jedno pomieszczenie, prowizoryczna łazienka, ściany w płycie). Dom ogrzewany jest pożyczoną od znajomych kozą. Rodzina wkłada każdą wolną chwilę w prace remontowe. Są bardzo zżyci. Każda rzecz, jaką robią razem, sprawia im wielką radość. Małżeństwo jest bardzo wdzięczne za to, że spotkało dobrych ludzi, którzy pomogli im po pożarze. Marzą o tym, by wykończyć dom i utrzymać zdrowie w jak najlepszej kondycji.
 

Co chcielibyśmy umieścić w paczkach dla tej rodziny?
Do pełnej paczki brakuje nam:

PRODUKTÓW ŻYWNOŚCIOWYCH (CZYM WIĘCEJ ZESTAWÓW, TYM LEPIEJ):
❣️ZESTAW 1 (herbata, ryż, makaron, olej, konserwy mięsne)
❣️ZESTAW 2 (owoce i warzywa w puszkach i słoikach, przyprawy, mleko)
❣️ZESTAW 3 (płatki kukurydziane, kawa, kasza, mąka)

❣️ZESTAW 4 (cukier, dżem, konserwy rybne)

ŚRODKÓW CZYSTOŚCI (CZYM WIĘCEJ ZESTAWÓW, TYM LEPIEJ):
❣️ ZESTAW 1 (mydło, żel myjący, szampon, pasta do zębów, szczoteczka do zębów).

Na naszym profilu FB trwa również zbiórka finansowa na wkład do kominka dla tej rodziny. To jedyne źródło ogrzewania w ich domu.