PRZEKAŻ DATEK

Dzięki wsparciu darczyńców prywatnych i biznesowych możemy podnosić standard opieki oferowanej naszym podopiecznym.

Jak zostać naszym darczyńcą?

Wystarczy wpłacić dowolną kwotę na rzecz Hospicjum przelewem tradycyjnym lub online. Możesz zrobić to jednorazowo lub ustawić stałe zlecenie na comiesięczne wsparcie.

*Podczas wpisywania danych osobowych nie trzeba podawać numeru NIP.

/
Wpłać darowiznęAkceptuję regulamin płatności zamieszczony poniżej.Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Hospicjum Domowe z siedzibą ul. Tykocińska 27/35 w Warszawie w celach związanych ze wsparciem finansowym Ośrodka. Dane będą udostępnione PayU w celu realizacji płatności. Jednocześnie zgadzam się z regulaminem pojedynczej transakcji płatniczej PayU zamieszczonym poniżej.


REGULAMIN PŁATNOŚCI


REGULAMIN POJEDYNCZEJ TRANSAKCJI PŁATNICZEJ

Numer konta:
73 1020 1042 0000 8502 0115 9532

Dane do przelewów międzynarodowych:

IBAN: PL 73 1020 1042 0000 8502 0115 9532

BIC/SWIFT: BPKOPLPW


Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych Administratorem Danych Osobowych Darczyńców jest Ośrodek Hospicjum Domowe, ul. Tykocińska 27/35, 03-545 Warszawa. Dane osobowe Darczyńców są przetwarzane wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla prowadzenia usług związanych ze statutem OHD oraz zgodnie z udzielonymi przez Użytkownika dyspozycjami. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania. Ma także prawo wnieść pisemnie umotywowane żądanie zaprzestania przetwarzania danych, a także wnieść sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych w przypadkach wskazanych przez prawo. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niepodanie niektórych danych może uniemożliwić wsparcie OHD.