SUGESTIE I UWAGI

Jako zespół Ośrodka Hospicjum Domowe stale się uczymy. Bliskie są nam słowa św. Ignacego Loyoli: „Wielką pomocą do postępu jest przyjaciel, któremu pozwoliłeś upominać cię za twoje uchybienia”, dlatego pragniemy zapewnić, że Państwa opinie i uwagi, dotyczące funkcjonowania OHD, są dla nas bardzo ważne.

Jeśli chcielibyście Państwo podzielić się z nami swoimi spostrzeżeniami, zachęcamy do kontaktu mailowego (sekretariat@ohd.waw.pl). W miarę możliwości będziemy je w tym miejscu publikować.

19.04.2021

12.04.2021

 

21.09.2020
Pragniemy serdecznie podziękować pani Agnieszce Kalskiej, pani Elżbiecie Sobisiak, pani Magdzie Gołębiewskiej oraz panu Pawłowi Wittowi – ludziom o wielkich sercach – za wspaniałą opiekę nad naszą mamą – śp. Teresą H. To Państwo otoczyliście naszą mamę fachową opieką, życzliwością, zrozumieniem i pełnym profesjonalizmem. Spotkania z państwem nie były tylko zwykłymi wizytami lekarskimi/pielęgniarskimi/opieką wolontariusza. Państwa wizyty wyróżniało m.in. wspaniałe, indywidualne podejście, szczera empatia, miły uśmiech, życzliwa postawa. Niczym anioły dodawaliście państwo otuchy i siły do dalszego życia nie tylko mamie ale i całej rodzinie. Dziękujemy Hospicjum za możliwość nieodpłatnego wypożyczenia sprzętu medycznego.
Dziękujemy,
Rodzina śp. Teresy H.

 

 

23.07.2020
Na ręce księdza dyrektora Pawła Śmierzchalskiego pragnę złożyć serdeczne podziękowanie dla wszystkich pracowników Hospicjum za profesjonalizm, bezinteresowną dobroć i okazane serce w opiece nad moim tatą.
Podziękowanie kieruje na ręce pana dra. Michała Graczyka za profesjonalną opiekę oraz cierpliwość jaką obdarzał tatę i nas domowników. Szczególne ukłony kieruje w stronę pana Michała Rumińskiego – znakomitego pielęgniarza – za szybkie podejmowanie działań. Przy panu Michale mieliśmy wszyscy poczucie bezpieczeństwa i czułam, że mój tata jest zaopiekowany. Służył nie tylko swoją pomocą, ale był również dużym wsparciem dla całej rodziny – panie Michale, dziękuje.
Dziękuje pani Marzenie Krzesińskiej za czas poświęcony mojemu tacie, za jej cierpliwość i ciepło jakim nas obdarowała. Dziękuje całemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek , które do nas przyjeżdżały.
Serdeczne ukłony składam również w stronę obsługi administracyjnej Hospicjum. Dziękuje Państwu za tą ciężka i trudna prace.
Z wyrazami szacunku,
Monika Przybyłowska

 

 

07.05.2020
Pragnę złożyć serdeczne podziękowanie za opiekę nad mamą. Ogromnie dziękuję księdzu Pawłowi, lekarzowi p. Graczykowi, pielęgniarce p. Ani, oraz wolontariuszce Ewie i jej córce Tysi, z którą miałyśmy najczęstszy kontakt. Wsparcie, które otrzymałyśmy z hospicjum, od ludzi o wielkich sercach, było bezcenną pomocą dla mnie i mamy śp. Krystyny Zgody, która odeszła 09 kwietnia 2020 r. Załączam ogromne podziękowania dla wszystkich pracowników hospicjum, którzy byli zaangażowani w opiekę nad mamą. Życzę Wam dużo sił i wytrwałości.
Joanna Nałkowska